Հասարակությանն են ուզում շեղել. Մովսես Հակոբյանը՝ իր դեմ հարուցված քրգործի մասին․ 24News «Կհայտարարենք, երբ որոշենք, որ պետք է հայտարարենք»․ Արթուր Վանեցյան Գյումրիում ընդդիմադիրներին միասնության կոչ է անում Սրբազանը (տեսանյութ) Հուսանք՝ Գյումրիում ընդդիմադիրները քաղաքապետ կընտրեն՝ ձախողելով իշխանությունը զավթելու Փաշինյանի ցանկացած փորձ. հայտարարություն Դատախազությունը քրեական վարույթ է նախաձեռնել Վարդան Ղուկասյանին վերագրվող ձայնագրության առնչությամբ Այս աստիճան անտերություն ու անտարբերություն կլինի՞, որ Շիրակում է․․․ Եվրախորհրդարանի լիագումար նիստում քննարկում կանցկացվի՝ նվիրված Հայոց ցեղասպանության 110-րդ տարելիցին ՔՊ-ի վարկանիշն ամբողջ Հայաստանում 8-12% է․ Երվանդ Բոզոյան (տեսանյութ) Գյումրին մերժեց Նիկոլ Փաշինյանին, տարոսը Հայաստանին. դիտարկումներ, գնահատականներ Փաշինյանը «չիստկա» կանի ՔՊ-ում Պատերազմ Արցախում
Ինչպես քանդում են մեր պետականությունը, այնպես էլ քանդում են քաղաքացու սեփականությունը (տեսանյութ) Հասարակությանն են ուզում շեղել. Մովսես Հակոբյանը՝ իր դեմ հարուցված քրգործի մասին․ 24News Գյումրին մերժեց Նիկոլ Փաշինյանին ու իր հաճախորդներին «Տատիկների գործ»-ով անցնող Կիմա տատիկն ազատ արձակվեց. փաստաբան Ադրբեջանական ինքնաթիռները շարունակում են իսրայելական ավիաբшզայից բեռ տեղափոխել Բաքու Ողբերգական դեպք Հրազդանում. հայտնի հրուշակագործին մաhացած են հայտնաբերել «Կհայտարարենք, երբ որոշենք, որ պետք է հայտարարենք»․ Արթուր Վանեցյան Հականիկոլը հաղթել է, Գյումրին Փաշինյանի պարտությունն էր. Արթուր Խաչատրյան Փոքրամասնության իշխանության տապալումը Գյումրիում և Փարաքարում Ինչո՞ւ է լռում Մարտուն Գրիգորյանը և ո՞վ իրականում պատժեց Նավակ Ճոճողին. Տիգրան Քոչարյան «Ադրբեջանի և Հայաստանի դիրքորոշումները բավականին մոտ են դարձել». Ալիև «Մինչև ապրիլի 15-ը բավականին ժամանակ ունենք՝ որոշում կայացնելու»․ Բաբկեն Հարությունյան «9 տարի առաջ արցախցի ու հայաստանցի չէինք»․ Մետաքսե Հակոբյան Այլևս նախկին, նախկին ասելով` չի ստացվում ժողովրդին խաբել. Արթուր Խաչիկյան Խոզնավար գյուղի ուղղությամբ կրկին կրակոցներ են հնչել Այս տևական դադարի, լռության հետևանքով կորում է Գյումրու ընտրություններում հաղթանակի Էֆեկտը Աչքակապություն աչքակապությանց Գյումրիում ընդդիմադիրներին միասնության կոչ է անում Սրբազանը (տեսանյութ) Արցախում Ադրբեջանի կողմից ցեղասպանության գործով նախաքննությունը շարունակվում է. ՔԿ Վարդապետյանը կրկին ԱԺ կգնա Հրաժարվե՞լ է, թե՞ հրաժարեցրել են Արցախցիները մեծ հանրահավաքի են պատրաստվում Ռուբեն Վարդանյանի դեմ կրկին «ցուցմունք» են տվել Հուսանք՝ Գյումրիում ընդդիմադիրները քաղաքապետ կընտրեն՝ ձախողելով իշխանությունը զավթելու Փաշինյանի ցանկացած փորձ. հայտարարություն Դատախազությունը քրեական վարույթ է նախաձեռնել Վարդան Ղուկասյանին վերագրվող ձայնագրության առնչությամբ Մի՛ առաջնորդվեք երկակի ստանդարտներով, զգոն եղեք․ ՀԺՄ-ն՝ Գյումրիում լրագրողների թիրախավորման մասին Է՞լ որ ՔՊ-ականները պետք է հրաժարական տան․ «Կարճ ասած» Արժանապատիվ գյումրեցին ասաց, որ մերժում է օրվա իշխանությանը. Թադևոս Ավետիսյան Այս աստիճան անտերություն ու անտարբերություն կլինի՞, որ Շիրակում է․․․ Եվրախորհրդարանի լիագումար նիստում քննարկում կանցկացվի՝ նվիրված Հայոց ցեղասպանության 110-րդ տարելիցին
Руки прочь от Кима Балаяна - вы, хунвейбин-революционеры (Видео)
Пресс-секретарь новосозданной партии “Национальный прогресс” некий Айк Григорян на своей странице в Facebook сделав запись, отметил, что судья, изменивший меру пресечения в отношении Манвела Григоряна являлся никто иной как Давид Далаян – сын Кима Балаяна. Последний напоминает, что пресс-секретарь этой партии в прошлом был дашнаком, тем самым будто бы намекая публике “где собака зарыта”, то есть здесь нужно искать причины изменения меры пресечения генерала Манвела.
Мало того, молодой революционер поведал, что, оказывается, у Кима есть сыновья, занимающие другие высокие должности. Да, кажется этот молодой социал-демократ, а на самом деле революционер-хунвейбин, как бы намекает общественности и властям, что, мол, посмотрите, какие потенциальные “бомбы” зарыты в системе нашего госуправления.
Для начала скажем пару слов о Киме Балаяне. Этот человек один из немногих порядочных людей в нашей стране – настоящий профессионал и гуманист, пострадавший из-за своих принципов. Но, поскольку речь идет о сплетне такого масштаба, думаем, и мы можем себе позволить задаться риторическим вопросом о пока еще никому неизвестном молодом человеке Айке Григоряне. Во время выборов он часто делал публичные заявления, оставляя впечатление крайне примитивного и необразованного человека. По итогам голосования процент набранных этой партией голосов приравнивался чуть ли ни к нулю, однако несмотря на это она выступила с такими громогласными заявлениями, что можно было подумать, что она победила. Создавалось такое впечатление, что на выборах они участвовали с другой целью. Оставим это в сторонке… Последние заявления этого молодого человека подсказывают, что это не политическая сила, а команда самых обычных доносчиков, единственной целью которых являются сплетни, очернение определенных кругов, вероятно, с определенной целью. Так как этот молодой человек позволил себе, оценивая явления, перейти на личности, то и мы можем позволить себе предположить, что они верные наследники стукачей 1937 года, которые уничтожили лучших представителей нашего народа. Жаль, что эти стукачи не получили по заслугам и в Армении не произошла люстрация. Если бы и мы пошли по пути Балтийских стран, то сегодня мы бы точно не встретили наследников этой генетики и наша страна была бы на шаг впереди по нравственным показателям в сравнении с нынешней ситуации.