Փարաքարի մի քանի ընտրատեղամասերի առջև ոստիկանական ուժերի կուտակումներ են Մեծ Բրիտանիան Ադրբեջանին կոչ է արել ազատ արձակել պահվող հայերին ՔՊ-ն պարտվելու է Գյումրիում, Նիկոլը ցնցումների մեջ է. ինչ են ասում թվերը
Գյումրիի տեղամասերում արձանագրվել է տեսանկարահանման կարգի խախտումներ. Դիտորդ Փարաքարի մի քանի ընտրատեղամասերի առջև ոստիկանական ուժերի կուտակումներ են Այսօր Գյումրիում ավագանու արտահերթ ընտրություններ են (ուղիղ) Քարոզչական պաստառները պոկելու, պատռելու կամ դրանց վրա գրառումներ կատարելու արձանագրում Այսօր ահաբեկչական հարձակում է տեղի ունեցել Երևանի Վրացական 2 հասցեում գտնվող տան վրա․ «Երկիր Ծիրանի» կուսակցություն Կարմիր, սպիտակ տեռորի ուրվականը Փաշինյանի հեռացման պահից սկսած՝ Հայաստանի ռազմավարական և դիվանագիտական դիրքերը էապես կբարելավվեն. Վարդան Օսկանյան 2020թ-ից խաղաղություն է բերում, 2025թ. մարտն է` սահմանին կրակում են. Սևակ Հակոբյան ՔՊ-ն ձեզ դրդում է հանցագործության, և խնդրում եմ նման բան որևէ պարագայում չանել Մեծ Բրիտանիան Ադրբեջանին կոչ է արել ազատ արձակել պահվող հայերին ՔՊ-ականը քննիչի սենյակում հեռախոսը կոտրել է, որ այն չառգրավեն. «Հրապարակ» Հանրահավաք՝ հանուն Արցախի ժողովրդի իրավունքների պաշտպանության. ուղիղ հեռարձակում Ինչ իրավիճակ է Գյումրիում. «Հայաքվեն» տեղեկություններ է հայտնում Մարդկանց հրահանգավորում են քվեարկության օրը նկարել իրենց քվեաթերթիկները․ ահազանգ Պետք է ընդունի իր անհաջողությունները և հրաժարական տա․ Արաս Օզբիլիս Ընդունե՛ք իրականությունը, հրաժարական տվեք, հեռացե՛ք. Սարգիս Հովսեփյան Բառի իսկական ու փոխաբերական իմաստով աղմուկի տողատակերը. «Փաստ» Դուք ուրիշ հերոսի անուն չգիտե՞ք. ինչու է լարված ՀՖՖ նախագահը. «Փաստ» Մյանմայի երկրաշարժի զոհերի թվում ՀՀ քաղաքացիների վերաբերյալ տվյալներ այս պահին չկան. ԱԳՆ 37-ամյա տղամարդը տանը փորձել է կախվելու միջոցով ինքնասպան լինել Ռուսաստանում Արցախի ներկայացուցչությունը դադարեցրել է գործունեությունը Բենզինը թանկացել է, իսկ հեղուկ գազի միջին արժեքը 143 դրամ է կազմել Այսօր լռության օր է Ուղարկո՞ւմ են, թե՞ ինքն է գնում ՔՊ-ական պատգամավորները միայն փնովել են Անդրանիկ Քոչարյանին. նա մեկուսացել է Պապիկյանի ազաբ բաշին վերահսկում է զինվորականներին «Մայր Հայաստանի» քարոզարշավն ամփոփվեց Կարեն Սիմոնյանի մանկության թաղամասում (տեսանյութ, լուսանկար) Ընտրակաշառքը մեզ հետ կապելը ճղճիմություն է․ Կարեն Սիմոնյան (տեսանյութ) Գյումրու ավագանու նախընտրական քարոզչության ընթացքում վարչական ռեսուրսի օգտագործման արգելքի խախտում ՔՊ-ի կողմից. Պառլամենտարիզմի զարգացման միջազգային կենտրոն Տեսնում են` պարտվում են, դրա համար թիրախավորում են ինձ. Վարդան Ղուկասյան
Երևան-Երասխ ճանապարհին վրաերթի ենթարկված տղամարդը մահացել է
Մարտի 25-ին՝ ժամը 23:15-ին, «Մերսեդես» մակնիշի մեքենայի վարորդը Երևան-Երասխ Մ-2 ճանապարհին վրաերթի է ենթարկել 66-ամյա Ռազմիկ Բ․-ին, որը տեղում մահացել է։
Այս մասին հայտնում են ՆԳՆ ոստիկանությունից՝ նշելով, որ կատարվում է նախաքննություն։