22.02.2026 | 15:14 Ալիևի ապտակը, և մեր արժանապատվության հարցը (տեսանյութ
21.02.2026 | 11:40 Ինչպես Ալիևն ու ասֆալտը պայթեցրին Նիկոլի քարոզչական փուչիկները
20.02.2026 | 22:24 Նպատակը՝ ՔՊ-ին իշխանազրկելն է․ կլինի Գյումրի-2` այլ լուծումով․ Թևանյան (տեսանյութ)
20.02.2026 | 15:41 Հնարավո՞ր է արդյոք հասնել խաղաղության Ադրբեջանի հետ, երբ այնտեղ մեր 17 ազգային գործիչներին դատապարտում են
20.02.2026 | 10:11 Ի՞նչ հաջողությունների հասավ Իվանիշվիլու կողմից գլխավորած քաղաքական ուժը Վրաստանում վերջին 13 տարիների ընթացքում
20.02.2026 | 10:04 Թրամփի շատ սիրելի գործընկեր Ալիևի թիկնազորը Վաշինգտոնում հարձակվել է ցուցարարների վրա, ԱՄՆ ղեկավարությունը հիացած է «դեմոկրատիայի» այդ հրաշալի դրսևորմամբ
20.02.2026 | 8:52 Նիկոլ Փաշինյանն ու Իլհամ Ալիևը կարծես թե ընկերացել են․ Թրամփ
20.02.2026 | 0:59 Եպիսկոպոսաց հավաքի խիստ հանդիմանանքն ու հորդորները կսթափեցնե՞ն հակաեկեղեցական արշավանքի ելած Փաշինյանին ու հերձվածի դիմողներին
19.02.2026 | 22:18 «Առաջարկ Հայաստանին» նախաձեռնությունը լայն տարածում է գտնում. այն դարձել է յուրօրինակ հարթակ՝ կարևոր գաղափարների և առաջարկների համար․ Իվետա Տոնոյան
19.02.2026 | 17:52 Վրաստանի վարչապետ Կոբախիձեն շնորհավորեց Իվանիշվիլու 70-ամյակը՝ նշելով, որ նրա ջանքերի արդյունքում երկիրը փրկվեց մեծ չարիքից
Պատերազմ Արցախում
Ժողովուրդը հիմա շոկի մեջ է, բայց վստահ եմ, որ մեր ժողովրդին ճիշտ ուղենիշ տալու պարագայում մեկ մարդու նման դուրս են գալու պայքարի․ «Մայր Հայաստան» շարժման անդամ Նաիրա Մելիքյան. Տեսանյութ
30 Մայիս, 2023 16:05
© 2019 Zham.am լրատվական կայք - Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են:
Կայքից մեջբերումներ, մասնակի կամ ամբողջական հեռուստաընթերցումներ կատարելիս հղումը Zham.am-ին պարտադիր է: Կայքում արտահայտված կարծիքները կարող են չհամընկնել խմբագրության տեսակետի հետ: