Գյումրու արտահերթ ընտրությունների ընթացքը (ուղիղ) Շառաչյուն ապտակ հասցրու Նիկոլ Փաշինյանին Փարաքարի մի քանի ընտրատեղամասերի առջև ոստիկանական ուժերի կուտակումներ են
Արցախցի մայրիկների ակցիան՝ կառավարական ամառանոցի մոտ․ ՈՒՂԻՂ ՄԻԱՑՈՒՄ Որքան մարդ է մասնակցել Գյումրու և Փարաքարի ընտրություններին 11:00-ի դրությամբ Ես հայրենիքի դավաճանների հետ ճանապարհ գնացողը չեմ՝ թեկուզ ոտքս էլ կտրվի, ձեռք էլ կտրվի. Վարդան Ղուկասյան Գյումրիում ՔՊ թեկնածու Սարիկ Մինասյանը լրագրողների հետ զրույցում ակնհայտորեն լարված էր Գյումրիում իշխանական թեկնածուի թաղամասն ընդգրկող տեղամասերի առջև կուտակումներ են. «Հայաքվե» Ռուբեն Մխիթարյան. Ընդդիմադիր թեկնածուները մրցում են ոչ թե ՔՊ-ի հետ, այլ պետական վարչական ռեսուրսի, Սարիկ Մինասյանի ԱԱԾ ղեկավար բարեկամի հետ ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու, դա հաստատ է. Մարտուն Գրիգորյան Գյումրիի տեղամասերում արձանագրվել է տեսանկարահանման կարգի խախտումներ. Դիտորդ Այսօր Գյումրիում ավագանու արտահերթ ընտրություններ են (ուղիղ) Քարոզչական պաստառները պոկելու, պատռելու կամ դրանց վրա գրառումներ կատարելու արձանագրում Պատերազմ Արցախում
Արցախցի մայրիկների ակցիան՝ կառավարական ամառանոցի մոտ․ ՈՒՂԻՂ ՄԻԱՑՈՒՄ Քվեարկության մասնակիցների թիվը՝ ժամը 11:00-ի դրությամբ Որքան մարդ է մասնակցել Գյումրու և Փարաքարի ընտրություններին 11:00-ի դրությամբ Ես հայրենիքի դավաճանների հետ ճանապարհ գնացողը չեմ՝ թեկուզ ոտքս էլ կտրվի, ձեռք էլ կտրվի. Վարդան Ղուկասյան Ահազանգ․ Ի՞նչ է կատարվում Գյումրիում այս պահին Գյումրիում ՔՊ թեկնածու Սարիկ Մինասյանը լրագրողների հետ զրույցում ակնհայտորեն լարված էր «Ախուրյանցին ի՞նչ գործ ունի այստեղ քվեարկի». Միջադեպ տեղամասում Գյումրիում իշխանական թեկնածուի թաղամասն ընդգրկող տեղամասերի առջև կուտակումներ են. «Հայաքվե» Ի՞նչ խախտումներ է արձանագրել «Անկախ դիտորդը» Գյումրիում 31/53 տեղամասի մոտ, որտեղ պետք է քվեարկի ՔՊ-ի թեկնածու Սարիկ Մինասյանը, ոստիկաններ են հավաքված Գյումրու արտահերթ ընտրությունների ընթացքը (ուղիղ) Գյումրու տեղամասերից մեկի դիմաց` 50 մետրից պակաս հեռավորությամբ, փակցված է ՔՊ թեկնածուի պաստառը. Դիտորդ (Տեսանյութ) Գտնում եմ, որ ընտրություններում որևէ ուժի առավելության դեպքում մեր համայնքում uպшնությունները շարունակվելու են.Գոռ Սարիբեկյան Ռուբեն Մխիթարյան. Ընդդիմադիր թեկնածուները մրցում են ոչ թե ՔՊ-ի հետ, այլ պետական վարչական ռեսուրսի, Սարիկ Մինասյանի ԱԱԾ ղեկավար բարեկամի հետ «Մենք մի ազգ ենք ու մի բռունցք․ Մեր աջակցությունն ու սրտի ջերմությունն ենք փոխանցում հանրահավաքի վայրից՝ Արցախի մեր քույր ու եղբայրներին»․ Հայաստան-Արցախ համահայկական երիտասարդական ֆորում ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու, դա հաստատ է. Մարտուն Գրիգորյան Շառաչյուն ապտակ հասցրու Նիկոլ Փաշինյանին Փարաքարում ընտրողներից մեկն ուշագնաց եղավ. Տեսանյութ Սպանություն Կոտայքի մարզում. կա մեկ զոհ, երեք վիրավոր Քվեարկության գաղտնիությունը խախտելը պատժվում է ազատազրկմամբ. զգուշացում Գյումրիում և Փարաքարում այսօր ընտրություններ են Գյումրիի տեղամասերում արձանագրվել է տեսանկարահանման կարգի խախտումներ. Դիտորդ Փարաքարի մի քանի ընտրատեղամասերի առջև ոստիկանական ուժերի կուտակումներ են Այսօր Գյումրիում ավագանու արտահերթ ընտրություններ են (ուղիղ) Քարոզչական պաստառները պոկելու, պատռելու կամ դրանց վրա գրառումներ կատարելու արձանագրում Այսօր ահաբեկչական հարձակում է տեղի ունեցել Երևանի Վրացական 2 հասցեում գտնվող տան վրա․ «Երկիր Ծիրանի» կուսակցություն Կարմիր, սպիտակ տեռորի ուրվականը Փաշինյանի հեռացման պահից սկսած՝ Հայաստանի ռազմավարական և դիվանագիտական դիրքերը էապես կբարելավվեն. Վարդան Օսկանյան 2020թ-ից խաղաղություն է բերում, 2025թ. մարտն է` սահմանին կրակում են. Սևակ Հակոբյան ՔՊ-ն ձեզ դրդում է հանցագործության, և խնդրում եմ նման բան որևէ պարագայում չանել
Արայիկ Խանդոյանին ծեծել են 10-15 հոգով և հերթով. պաշտպան (տեսանյութ)
«Սասնա ծռեր» խմբի անդամ Արայիկ Խանդոյանը երեկ Ավան և Նոր Նորք վարչական շրջանների ընդհանուր իրավասության դատարանում ենթարկվել է խոշտանգման։ Այսօր նրան տեսակցելուց հետո հայտարարեց պաշտպան Արայիկ Պապիկյանը։ Նրա խոսքերով՝ Արայիկ Խանդոյանն այդ մասին չի ցանկանում բարձրաձայնել, բայց նա նաև ուղեղի ցնցում է ստացել։ Արայիկ Խանդոյանը պաշտպանին պատմել է, որ իրեն ծեծել են 10-15 հոգով և հերթով։ Իսկ ամեն ինչ սկսկվել է այն ժամանակ, երբ նա բարձրաձայնել է, թե ինչու են Արեգ Կյուրեղյանին և Մխիթար Ավետիսյանին ծեծում։ Հաղորդում է «Ա1+»-ը:
Այսօր Պապիկյանը տեսակցել է նաև Աշոտ Պետրոսյանին։ Վերջինս փոխանցել է, որ երեկ առավոտվանից, իրենց դատարան բերելիս նկատվել է ագրեսիվ վերաբերմունք, և մտածել են, որ անպայման սադրանք է տեղի ունենալու։