Խայտառակ «մարտաֆիլմ» Երևանում. փոխհրաձգություն և 10 վիրավոր, մեկը մահացել է Հենց հերթը հասնում է ներքևի խավի աշխատողին, ով իրոք պախատ է անում, պետությունը չի տեսնում խնդիրը. տաքսու վարորդ Ալիևի՝ Մյունխենում տված հարցազրույցից և ունեցած ելույթից հետո ակնհայտ է, որ շատ վտանգավոր մի շրջափուլի մեջ ենք հայտնվել. Սուրենյանց Ավստրիայի Սանկտ Փյոլթըն քաղաքում մեկնարկեց Եպիսկոպոսաց հավաքը Օրվա իշխանությունն անհանգստացած է ընդդիմադիր դաշտում տեղի ունեցող համախմբման գործընթացներից․ Անդրանիկ Թևանյան (տեսանյութ) Ալիևը ծաղրում ու թաղում է Նիկոլ Փաշինյանի «խաղաղության խաչմերուկը» ՔՊ-ում տագնապ է հայտարարված (տեսանյութ) Գյումրիում Միքայել սրբազանին դիմավորեցին կարոտով ու ջերմությամբ Փետրվարի 15-ին Ալիևը պայթեցրեց Նիկոլի ամենամեծ սուտը․ Երվանդ Բոզոյան (տեսանյութ) Մոսկվայի և Բաքվի միջև չերևացող «սառը պատերզմը» շարունակվում է. ի՞նչ սպասել դրա արդյունքում Պատերազմ Արցախում
Ոստիկանները պարզել են Աջափնյակում տեղի ունեցած միջադեպի մասնակից անձանց շրջանակը Երևանում կրակոցների հետևանքով կա զոհ, 3-ի վիճակը ծայրահեղ ծանր է, 3-ինը՝ ծանր. ԱՆ Ո՞րն է քննչականի շահագրգռվածությունը. Փաստաբանը՝ Արշակ Սրբազանին վերագրվող տեսանյութերի փորձաքննությունների արդյունքների մասին Հենց մեր տան դիմաց էր. Կրակոցի ձայնից դաշտում խաղացող երեխաները փախան. Աջափնյակի արյունալի կրակոցների ականատես Հենց մեր տան դիմաց էր. Կրակոցի ձայնից դաշտում խաղացող երեխաները փախան. Աջափնյակի արյունալի կրակոցների ականատես Խայտառակ «մարտաֆիլմ» Երևանում. փոխհրաձգություն և 10 վիրավոր, մեկը մահացել է Հենց հերթը հասնում է ներքևի խավի աշխատողին, ով իրոք պախատ է անում, պետությունը չի տեսնում խնդիրը. տաքսու վարորդ Կոչ եմ անում նախագահ Թրամփին կատարել հայ գերիներին ազատ արձակելու հրապարակային խոստումը. Ջարեդ Գենսեր Ալիևի իրական պահանջը փաստացի Հայաստանի ամբողջական կապիտnւլյաgիան է. Հայկ Նահապետյան Փոշու պարունակությունը գերազանցել է սահմանային թույլատրելի կոնցենտրացիան 4 վարչական շրջանում Սերժ Սարգսյանի նկատմամբ կիրառված երկրից չբացակայելու արգելքը վերացվել է Ալիևի՝ Մյունխենում տված հարցազրույցից և ունեցած ելույթից հետո ակնհայտ է, որ շատ վտանգավոր մի շրջափուլի մեջ ենք հայտնվել. Սուրենյանց Բարձրացվելու է դատավորներին քրեական պատասխանատվության ենթարկելու հարցը. փաստաբան ՔՊ-ական «աղջիկներն ու տղաները» խառնվել են իրար (տեսանյութ) Պարգևավճար՝ վատ աշխատանքի համար (տեսանյութ) Ավստրիայում մեկնարկել է Եպիսկոպոսաց հավաքը Արշավիր Շավարշյանի անվան գեղեցիկ դպրոցը կառավարությունը փակել է (տեսանյութ) Ավստրիայի Սանկտ Փյոլթըն քաղաքում մեկնարկեց Եպիսկոպոսաց հավաքը Վախի մթնոլորտում է պահում ողջ կուսակցությանը «Փաստորեն, լիչնի նիպրիյազն եմ հա՞ սեփական թիմում». Փաշինյանը՝ ՔՊ–ականներին Քրեական գործի քննությունը տապալված է. նախկին ոստիկանապետին դատարան չեն կարողանում բերել Իշխանությունները ընտրություններից 10 օր առաջ ցանկանում են մեծ շքերթ անցկացնել Ի՞նչ ձևաչափով է մեկնարկում Եպիսկոպոսաց ժողովը Փաշինյանը Հայաստանը դարձնում է պատերազմի տարածք․ TRIPP-ը կարող է դառնալ լեգիտիմ թիրախ (տեսանյութ) Օրվա իշխանությունն անհանգստացած է ընդդիմադիր դաշտում տեղի ունեցող համախմբման գործընթացներից․ Անդրանիկ Թևանյան (տեսանյութ) Ալիևը ծաղրում ու թաղում է Նիկոլ Փաշինյանի «խաղաղության խաչմերուկը» Արդյո՞ք ստորև բերված օրինակը հնարավոր է ՀՀ դատական համակարգում. Գոհար-Մելոյան Հենց երիտասարդների ակտիվությունն ու նախաձեռնողականությունն են Հայաստանի ապագայի հենասյունը. Արթուր Վանեցյան Վրաստանից արտաքսվել է 57 օտարերկրյա քաղաքացի Ապահովագրության պատճառով բուժիմնարկներում խառնաշփոթ է, աշխատավարձերն էլ կրճատվել են․ ի՞նչ են մտադիր անել բժիշկները
Արտակարգ դեպք Մոսկվա-Երևան չվերթի ժամանակ. րոպեներ անց ինքնաթիռը վերադարձել է օդանավակայան
Այսօր գիշերն արտակարգ դեպք է պատահել Մոսկվայի «Դոմոդեդովո» օդանավակայանում: Մոսկվա - Երևան S7 907 չվերթն իրականացնող «Airlines» ավիաըկերության ինքնաթիռը ստիպված է եղել օդ բարձրանալուց հետո նորից վայրէջք կատարել «Դոմոդեդովո» օդանավակայանում:
Ինչպես Zham.am-ի հետ զրույցում պատմեցին ականատեսները, օդ բարձրանալուց հետո կին ուղևորներից մեկը, որին ուղեկցում էր մեկ այլ տղամարդ, իբր իրեն վատ է զգացել, ինչն էլ պատճառ է դարձել օդանավի չնախատեսված վայրէջքի:
Մինչ կինն ու տղամարդը սպասում էին սանդուղքի մոտենալուն օդանավին,  բորտուղեկցորդուհին շտապ զննում էր այդ անձանց նստատեղը և օդանավի սալոնը:
Վայրէջքից հետո օդանավակայանի անվտանգության աշխատակիցներն օդանավի ամբողջական զննում են անցկացրել, արդյունքում ուղևորների կյանքին սպառնալիք հանդիսացող ոչինչ չի հայտնաբերվել:
Վերոնշյալ կինն ու տղամարդն էլ այլևս օդանավ չբարձրացան:
Մոսկվա - Երևան S7 907 չվերթն իրականացնող օդանավը բարեհաջող վայրէջք է կատարել Երևանի «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանում: